Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Młodzież słabiej, seniorzy ze zwycięstwem

• autor: redaktoreq, 2015-10-25 14:29

W ciągu tygodnia porażek doznali młodzicy i trampkarze, natomiast w niedzielę seniorzy zwyciężyli w Siemiechowie po piorunującej końcówce...

Seniorzy:
WKS Siemiechów- KS Ryglice 1:2 (1:0)
Bramki: Siedli B. (karny), Bałut
Skład: Wypych- Siedlik B., Baszczewski, Oleśkiewicz, Cich- Mądel, Wątroba, Sarad, Bałut- Jamróz, Bęben (Starzyk 65')

Trampkarze:
Ciężkowianka Ciężkowice- KS Ryglice 7:0

Młodziki:
KS Ryglice- Łękawica 1:4
Bramka: Puchalski Kacper

Cały mecz w Siemiechowie przebiegał pod dyktando drużyny z Ryglic, jednakże jej zawodnicy nie potrafili strzelić bramki mimo kilku okazji. Zemściło to się na naszych zawodnikach, bo gospodarze zdobyli bramkę przy biernej postawie naszych obrońców. Goście próbowali odrobić straty, jednakże defensywnie ustawieni piłkarze z Siemiechowa umiejętnie bronili wyniku nie dopusszczając do zbyt wielu sytuacji bramkowych. Wynik do przerwy- 1:0 dla gospodarzy. Po przerwie rygliczanie ruszyli jeszcze bardziej zmotywowani do ataku, mieli dużą przewagę w posiadaniu piłki, jednakże nie przenosiło się to na zdobycz bramkową. Kiedy wydawało się, że niekorzystny wynik dla naszej drużyny utrzyma się już do końca sędzia podyktował rzut karny dla gości. W polu karnym nieprzepisowo zatrzymywany był Jamróz, natomiast rzut karny na gola zamienił B. Siedlik. Sędzia doliczył 4 minuty... i w 94 min. 2. bramkę zdobyli zawodnicy z Ryglic. Siedlik wykonał długi wyrzut piłki z autu, a w polu karnym najlepiej zachował się Bałut strzelając piłkę do bramki głową. Sedzia zaraz po tej bramce zakończył spotkanie. W przyszłą sobotę piłkarze z Ryglic zagrają na własnym stadionie z Rzuchową o 11:00. Będzie to zarazem ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej naszych piłkarzy. Zapraszamy wszystkich do kibicowania!!!