Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Ważne zwycięstwo!

• autor: redaktoreq, 2015-10-18 21:44

W tym tygodniu zwycięstwa odniosły drużyny seniorów i młodzików. Niestety trampkarze ulegli Dunajcowi Zakliczyn.

Seniorzy:
KS Ryglice- KS Tarnowiec 3:1 (1:0)
Skład: Wypych- Cich, Baszczewski, Oleśkiewicz, Siedlik B.- Bałut, Wątroba, Sarad, Mądel- Bęben (Starzyk), Jamróz
Bramki: Bałut, Sarad, Jamróz

Trampkarze:
KS Ryglice- Dunajec Zakliczyn 2:5 (1:2)
Bramki: Szymon Duda, Michał Kumięga

Młodziki:
KS Ryglice- GAS- Rozwój Szerzyny 10:2 (6:0)
Bramki: Kacper Puchalski x3, Przemysław Brzęczek x2, Jakub Zabawa x2, Borys Komisarz, Dominik Marcinek, Kacper Nakielny

Seniorzy mieli przed sobą bardzo ważny mecz, który miał przesądzić o układzie tabeli. Można powiedzieć, że wywiązali się z postwaionego przed nimi zadania wzorowo. Od samego początku gospodarze mieli w tym meczu przewagę, czego efektem była bramak Bałuta po dośrodkowaniu Siedlika z rzutu rożnego. Goście próbowali się odgryźć, jednak do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie obraz gry się nie zmienił i w ciągłym natarciu byli piłkarze Ryglic. W przeciągu kilku minut oddali oni 2 kolejne ciosy. Najpierw w zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Sarad i zdobył drugiego już dla Ryglic gola. Po kontrataku świetnym podaniem popisał się chwilę wcześniej wprowadzony na plac gry STarzyk, a Jamróz wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Goście próbowali jeszcze gonić wynik, jednak tylko raz udało im się pokonać Wypycha i 5 z rzędu wygrana KS-u Ryglice stała się faktem. Za tydzień w niedziele nasi zawodnicy spotkają się z Siemiechowem na wyjeździe. Mecz w niedzielę o 11:00