Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Zwycięstwo z liderem!

• autor: redaktoreq, 2015-09-06 10:55

Po bardzo dobrym widowisku KS Ryglice wygrał na swoim obiekcie z LKS Olszyny 2:0. Bramki dla rygliczan strzelali Marcin Bałut oraz Łukasz Cetnarowski. Relacja z meczu w rozwinięciu...

Mecz w pierwszej połowie toczony był w szybkim tempie, jednak żadna ze stron nie potrafiła strzelić bramki, choć okazji nie brakowało. Więcej mieli ich gospodarze, po dośrodkowaniach z rzutów rożnych Bartka Siedlika bramki mogli strzelić Baszczewski oraz Bałut. Goście mieli swoją okazję pod koniec 1. połowy kiedy to z rzutu wolnego uderzał jeden z graczy z Olszyn. Wtedy to bardzo dobrą interwencją popisał się świetnie dysponowany tego dnia Wypych.

Na drugą połowę rygliczanie wyszli bardzo zmotywowani, jednak to goście mieli kolejną okazję do strzelenia gola. W końcu kibice, którzy przybyli na stadion, doczekali się bramki. Piłkę z autu wyrzucał Baszczewski, a najwyżej do główki w polu karnym wyskoczył Bałut i to on wpisał się jako pierwszy na listę strzelców. 10 minut później bardzo dobre podanie Baszczewskiego na gola zamienił Łukasz Cetnarowski pokonując bramkarza przyjezdnych strzałem po "długim rogu". Wynik do końca nie uległ już zmianie i piłkarze z Ryglic mogli cieszyć się z końcowego triumfu.

Skład: Wypych- Pająk, Starzyk, Oleśkiewicz, Siedlik B.- Bałut (Mądel), Wątroba, Jamróz, Cetnarowski Ł.- Siedlik M. (Cetnarowski D.), Baszczewski (Sarad)

Bramki: Bałut (as. Baszczewski), Cetnarowski Ł. (as. Baszczewski)

• Komentarzy [12]
  • czytano: [934]

autor: ~kibic 2015-09-06 13:53:23

avatar Na następny mecz wszystcy do młyna!!!

autor: ~anonim 2015-09-06 19:21:23

avatar wymęczona wygrana po słabym meczu,akcje przypadkowe gra chaotyczna jest sporo do poprawy ale 3 pnkty są

autor: ~anonim 2015-09-06 23:26:01

avatar Wielkie gratki dla Wypycha, jego interwencje dały dużo tej drużynie. Takiego bramkarza jej własnie trzeba było.

autor: ABOKrytyk 2015-09-09 11:58:30

Profil ABOKrytyk w Futbolowo Witam!
Przedmówca ma rację bramkarz tego dnia był w dobrej dyspozycji aczkolwiek Olszyny nie stwarzały dużego zagrożenia. Dużo kopania po czołach słaby mecz obu stron. Szczęście przyjęło jednak obóz Ryglic dzięki czemu Ks cieszy się z 3 pkt. Z moich spostrzeżeń każda drużyna grająca na tym "stadionie" bd miała duży problem. Chcę zobaczyć mecz ryglic na wiekszym stadionie jednak nie stanie się to już w tym tygodniu gdyż stadion w Czermnej jest podobnych rozmiarów.
Życzę powodzenia
ABO Krytyk

autor: wwwitek2006 2015-09-12 00:24:25

Profil wwwitek2006 w Futbolowo Sto lat nie zaglądałem do Was na Futbolowie.Gratuluję zwycięstwa nad liderem i ponad miliona odsłon.Nie kojarzę ile ich było,gdy ostatni raz czytałem. Wasze wyniki sportowe są ważniejsze od statystyk klikania, a o nich czytywałem na 90minut.pl, choć nie powiem, że bardzo systematycznie, bo byłaby to nieprawda. Pozdrawiam i życzę samych zwycięstw. Witek Woźniak

autor: ~anonim 2015-09-13 16:52:09

avatar Szerzyny - Ryglice 6-1

autor: ~anonim 2015-09-13 17:33:28

avatar Wielkie gratki, jesteście wielcy

autor: ~anonim 2015-09-13 18:43:29

avatar skład nie pełny czy jednak szerzyny nagle takie mocne ??

autor: ~Z zasłyszenia 2015-09-14 13:33:45

avatar Ryglice były stroną zdecydowanie przeważającą, powinny wygrać do z dwucyfrowym wynikiem, niestety miały pecha. Szerzyny miały szczeście, wszystkie bramki padły w wyniku przypadkowych akcji

autor: ~Z zasłyszenia 2015-09-14 13:37:33

avatar Dodając do poprzedniego komentarza, wynik 6:1 dla gospodarzy nie oddaje tego, co było na meczu.Nie nie usprawiedliwia tego wyniku, jak tylko przypadek.

autor: ABOKrytyk 2015-09-14 13:46:48

Jak czytam komentarze to mnie głowa boli.
Mecz rozpoczął się lepiej dla gości mieli 2 dogodne sytuacje, których nie wykorzystali a jak to bywa na boisku niewykorzystane sytuację się mszczą Szerzyny wyszły na prowadzenie. To co było atutem dla Ryglic w meczu z Olszynami okazało się katem w meczu z Szerzynami AUTY bardzo dobrze wrzucane (mocne bite). Pierwszą połowę KS przespał. W drugiej połowię w końcu Ryglice ruszyły do ataku ale brakowało laku w ataku. Niewykorzystany karny jest dowodem na to jaką skuteczność mieli tego dnia. Szerzyny bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły grając na maska nie odstawiając nogi. Zdziwił mnie ten blamaż tym bardziej, że boisko podobnych rozmiarów.