Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Inaguracja na plus

• autor: michael, 2015-04-12 19:02

W pierwszym meczu rundy wiosennej piłkarze KS Ryglice okazali się lepsi od rywali z Olszyn, wygrywając 4:2. Początek spotkania nie zapowiadał takiego scenariusza, gdyż już w pierwszej minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Rygliczanie zdołali jednak opanować sytuację i zdobyć trzy bramki do przerwy, które były autorstwa Grzegorza Orlewskiego (2) oraz Łukasza Cetnarowskiego. Taki wynik utrzymywał się do 83 minuty. Gospodarze wykonywali wtedy rzut karny, który skutecznie na bramkę zamienił Ryndak, zmniejszając stratę do jednego gola. Nadzieję miejscowych na korzystny wynik rozwiał jednak Grzegorz Orlewski, wpisując się w doliczonym czasie gry po raz trzeci na listę strzelców.

KS Ryglice: Poręba - Filip, Jękot (40' Cich), Starzyk, Dar. Cetnarowski, - Bałut, P. Cetnarowski, Jamróz, Ł. Cetnarowski, - Orlewski, Daw. Cetnarowski (65' Bęben)

Żółta kartka: Orlewski (69')